Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.
 • 365 Gün ve Fırsat Ürünleri

  Güvenli Alışveriş - Üyeliksiz Alışveriş

 • 256 BİT K.Kartı Güvenliği

  K.Kartı Alışverişlerinizde Kargo Seçme İmkanı

 • Ücretsiz Ürünler ve

  Alışverişlerinize Bizden Hediyeler

 • 250 TL Üstü Ücretsiz Kargo

  PTT Kargo ile Gönderim

Alışveriş sepetiniz boş!

Teslimat Bilgileri


ÜRÜN TESLİMİ

•       Yurtiçinde ürün teslimatı, anlaşmalı kargo firmaları ile gerçekleştirilir ve kargo ücreti bütün ürünler için sipariş esnasında belirtildiği gibidir. Ambalajlama, hediye paketi gibi ek hizmetler için ek ücret talep edilebilir. 

•       Kapıda ödeme seçeneğinde UPS Kargo ile gönderimi yapılmakta ve kargo ücreti haricinde KDV dahil 8 TL (yedi) tahsilat ücreti kargo ücretine  yansımaktadır.

•       Kargo fiyatları uzak bölge ve adalar gibi bölgelerde farklılık gösterebilmektedir.

•       Kapıda ödeme seçeğinde müşterimiz/müşterilerimiz UPS kargo dışında PTT kargo ile ürün/ürünleri isteme hakkına sahipdir. K.kartı ile yapılan ödemelerde talep edilen kargo firmasına ürün/ürünler teslim edilir. 

•       Kullanıcı tarafından siparişi verilen ürün ve/veya ürünler, beş (5) iş günü içerisinde Kullanıcının verdiği adresteki kişi veya kuruluşa teslim edilir.

•       Kullanıcı tarafından siparişi verilen ürün ve/veya ürünlerin teslimatı, kullanıcının belirlediği üçüncü bir kişiye yapılıyorsa, bu kişinin teslimatı kabul etmemesinden onlinefirsatci.com sorumlu değildir.

•       Kullanıcı, ürün teslimatı sırasında geçerli bir kimlik belgesi göstermek, kimlik bilgilerinin kaydedilmesine izin vermek ve ilgili yerlere imza atmak zorundadır. Ürün teslimatının üçüncü kişilere yapılması durumunda da ürünü teslim alacak kişinin geçerli bir kimlik belgesi göstermesi, bu bilgilerin kaydedilmesine izin vermesi ve ilgili belgeleri imzalaması zorunludur. Bu yükümlülüklerin Kullanıcı veya Kullanıcı’nın belirlediği üçüncü kişi tarafından yerine getirilmemesi durumunda teslimat yapılmaz ve bu sebeple doğmuş ve doğacak olan tüm masraflar Kullanıcı tarafından karşılanır.

Kullanıcı tarafından siparişi verilen ürün ve/veya ürünler, beş (5) iş günü içerisinde Kullanıcının verdiği adresteki kişi veya kuruluşa teslim edilir.
 
Kullanıcı tarafından siparişi verilen ürün ve/veya ürünlerin teslimatı, kullanıcının belirlediği üçüncü bir kişiye yapılıyorsa, bu kişinin teslimatı kabul etmemesinden onlinefirsatci.com sorumlu değildir.
 
Kullanıcı, ürün teslimatı sırasında geçerli bir kimlik belgesi göstermek, kimlik bilgilerinin kaydedilmesine izin vermek ve ilgili yerlere imza atmak zorundadır. Ürün teslimatının üçüncü kişilere yapılması durumunda da ürünü teslim alacak kişinin geçerli bir kimlik belgesi göstermesi, bu bilgilerin kaydedilmesine izin vermesi ve ilgili belgeleri imzalaması zorunludur. Bu yükümlülüklerin Kullanıcı veya Kullanıcı’nın belirlediği üçüncü kişi tarafından yerine getirilmemesi durumunda teslimat yapılmaz ve bu sebeple doğmuş ve doğacak olan tüm masraflar Kullanıcı tarafından karşılanır.