Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.
 • 365 Gün ve Fırsat Ürünleri

  Güvenli Alışveriş - Üyeliksiz Alışveriş

 • 256 BİT K.Kartı Güvenliği

  K.Kartı Alışverişlerinizde Kargo Seçme İmkanı

 • Ücretsiz Ürünler ve

  Alışverişlerinize Bizden Hediyeler

 • 250 TL Üstü Ücretsiz Kargo

  PTT Kargo ile Gönderim

Alışveriş sepetiniz boş!

Şartlar & Koşullar

Kullanım Sözleşmesi

 

 

MADDE 1 - TARAFLAR

1.1.  Onlinefirsatci.com , elektronik ortamda yer alan site içeriği ile alışveriş hizmeti sunan internet sitesi.

1.2.  Onlinefirsatci.com’a üye olan, alışveriş yapan kişi, kurum ve kuruluşlar. (bundan böyle “Kullanıcı” olarak anılacaktır.)

MADDE 2 - SÖZLEŞMENİN KONUSU

2.1. İşbu sözleşmenin konusu; onlinefirsatci.com’da  özellikleri ve fiyatı yer alan ürün ve/veya ürünlerin Kullanıcı tarafından sipariş edilmesi, tedariki, ödemesi ve teslimatının gerçekleştirilmesi ile 4077 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmeleri Uygulama Esas ve Usulleri Hakkında Yönetmelik hükümleri doğrultusunda tarafların hak ve yükümlülüklerinin tespiti ve işbu sözleşmenin uygulama ve yorumundan doğacak uyuşmazlıkların çözüm yollarının gösterilmesidir.

MADDE 3 - GENEL HÜKÜMLER

3.1. Onlinefirsatci.com’da yer alan tüm ürünlerin türü, miktarı, markası, modeli, rengi ve satış fiyatı  onlinefirsatci.com’da belirtildiği gibidir.

3.2. Kullanıcının sipariş vereceği ürün ve/veya ürünlerin teslimatı için siparişi ile ilgili bilgileri tam ve eksiksiz vermesi, siparişin   onlinefirsatci.com tarafından onaylanması ve bedelinin onlinefirsatci.com’da sunulan ödeme şekillerinden biri kanalı ile Kullanıcı tarafından ödenmiş olması şarttır.

3.3. İşbu sözleşmede yer alan şartlar Kullanıcı tarafından eksiksiz olarak yerine getirilmezse  onlinefirsatci.com’un sipariş edilen ürünü teslim etme yükümlülüğü ortadan kalkar.

MADDE 4- KULLANICININ HAK VE YÜKÜMLÜLÜKLERİ

4.1. Kullanıcı,   onlinefirsatci.com servis ve hizmetlerinden yararlanırken işbu sözleşmede yer alan tüm şartlara, ilgili tüm ulusal ve uluslararası mevzuata uymayı ve uymaması halinde hakkında yapılacak her türlü yasal işlem ve buna bağlı olarak doğacak her türlü yasal sonuçtan sorumlu olacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

4.2. Kullanıcı,  onlinefirsatci.com’un vereceği hizmetlerden en iyi ve tam şekilde yararlanabilmek için  onlinefirsatci.com’a üye olurken tamamen rızası dahilinde verdiği kişisel bilgileri ve sipariş vereceği ürün ve/veya ürünler ile ilgili bilgilerin doğru, hatasız ve tam olarak vermekle yükümlüdür. Kullanıcı'nın eksik veya hatalı bilgi vermesi sebebi ile meydana gelecek aksama ve zararlardan tamamen Kullanıcı sorumlu olup, bu hallerde üyeliği   onlinefirsatci.com tarafından sonlandırılabilir.

4.3. Kullanıcı,  onlinefirsatci.com’dan sipariş vereceği ürün ve/veya ürünlerin özelliklerine, satış fiyatına, ödeme şekillerine ve teslimatına ilişkin tüm bilgileri okuyup onay verdiğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

4.4. Kullanıcı, onlinefirsatci.com’dan alışveriş yapabilmek için yalnızca  onlinefirsatci.com’da sunulmuş olan ödeme şekillerini kullanacağını ve ödemeleri işbu Sözleşme'de ve  onlinefirsatci.com’da belirtilen şartlarda gerçekleştireceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

4.5. Kullanıcı, site adının, adresinin ve içeriğinin onlinefirsatci.com tarafından belirlendiğini, haber verilmeden değiştirilebileceğini, sistemin izlenebileceğini, gerekli görüldüğü durumlarda site işleyişine müdahalede bulunulabileceğini, sebep göstermeden üyelerin hizmetten yararlandırılmayabileceğini ve üyeliklerine son verilebileceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

4.6. Kullanıcı,  onlinefirsatci.com’un kullanımı sırasında kaybolacak, ve/veya eksik alınacak, yanlış adrese iletilecek bilgi mesaj ve dosyalardan  onlinefirsatci.com’u sorumlu tutulamayacağını kabul, taahhüt ve beyan eder.

MADDE 5- ONLİNEFİRSATCİ’NIN HAK VE YÜKÜMLÜLÜKLERİ

5.1.   Onlinefirsatci.com, gerekli gördüğü hallerde sistemin çalışmasını askıya alabilir veya durdurabilir. Bu hallerde onlinefirsatci.com’un üyelere karşı hiçbir sorumluluğu olmayacaktır.

5.2.   Onlinefirsatci.com, Kullanıcıları üye kayıt formunu doldurması ve elektronik ortamdan onaylatmasına rağmen herhangi bir sebep göstermeden üye olarak kabul etmeyebilir.  onlinefirsatci.com, herhangi bir sebep göstermeden Üyelerin  üyeliğini dondurabilir veya son verebilir.

5.3.   Onlinefirsatci.com, Kullanıcı’nın başka internet sitelerine geçişini sağlayabilir, ancak Kullanıcı bu internet sitelerinin içeriğinden  onlinefirsatci.com’u hiçbir şekilde sorumlu tutamaz.

5.4.  Onlinefirsatci.com’da yer alan ürün ve/veya ürünler stokta bulunduklarının taahhüdü olmayıp, satışlar  onlinefirsatci.com’un stokları ile sınırlıdır.

5.5.  Onlinefirsatci.com’da yer alan ürünlerin fiyat ve nitelikleri onlinefirsatci.com tarafından belirlenir ve gerekli görülen durumlarda onlinefirsatci.com tarafından değiştirilebilir. Ürünlerin  onlinefirsatci.com’da yer aldığı fiyat ve/veya nitelikleri ile geçerli durum arasında fark varsa  onlinefirsatci.com teslimatı geçerli duruma göre yapabilir ya da sipariş iptal edilerek ürün ve/veya ürünlerin bedeli Kullanıcı'ya iade edilir.

5.6.  Onlinefirsatci.com’da yer alan ürün fiyatlarındaki yanlışlıkların, dizgi ve sistem hatalarından kaynaklanması durumlarında  onlinefirsatci.com sorumlu tutulamaz.

5.7.  Onlinefirsatci.com, Kullanıcı tarafından siparişi verilen ürün ve/veya ürünlerin, Kullanıcı’nın sipariş esnasında belirttiği niteliklere uygun, sağlam ve eksiksiz olarak teslim edilmesinden sorumludur.

5.8.   Onlinefirsatci.com, gerekli gördüğü hallerde hizmet ve servislerinde değişiklikler yapabilir, ücretsiz olanları ücretlendirebilir.

5.9.   Onlinefirsatci.com, değişen teknoloji ve mevzuata uyum sağlanması amacıyla işbu sözleşmenin hükümlerini değiştirebilir, yeni hükümler koyabilir.

MADDE 6- ÜYELİK

6.1.   Onlinefirsatci.com üyesi olabilmek için, üye kayıt formunun tam olarak doldurulup onaylanması gerekir. Üyelik işlemlerinin tamamlanmasıyla beraber Kullanıcı sadece kendi tarafından bilinecek olan bir "şifre" belirler. Kullanıcı'nın belirleyeceği "şifre"nin güvenlik seviyesinden ve gizliliğinin korunmasından yalnızca kendisi sorumludur. Sadece üyelere özel olan hizmetlerden faydalanabilmek için "şifre" ile giriş yapmak zorunludur. Site üzerinde "şifre" ile yapılacak her türlü işlemden Kullanıcı şahsen sorumludur.

MADDE 7- SİPARİŞ

7.1.   Onlinefirsatci.com, siparişleri mesai saatleri içinde (her gün 10:00 - 18:00) değerlendirecektir. Saat 18:00’den sonra verilen siparişler ise, takip eden iş günü mesai saatleri içerisinde işleme alınacaktır.

7.2.   Kullanıcının vermiş olduğu siparişin başarıyla tamamlanmasıyla üye kayıt formunda yer alan Kullanıcı e-posta adresine siparişi ile ilgili bilgilerin yer aldığı ve siparişinin onaylandığını belirten bir e-posta gönderilir.

7.3.   Kapıda ödeme şeklinin seçildiği durumlar haricinde siparişlerin işleme alınma zamanı, siparişin verildiği an değil, kredi kartı hesabından sipariş tutarı blokesinin yapıldığı ya da sipariş bedelinin onlinefirsatci.com’un hesaplarına ulaştığının belirlendiği andır.

7.4.   Kullanıcı, siparişi ile ilgili her türlü soru ve sorunu için  onlinefirsatci.com’un sipariş e-posta adresi ile iletişim kuracaktır.

MADDE 8- ÖDEME

8.1.  Onlinefirsatci.com’dan  sipariş verilecek ürün ve/veya ürünlerin ödemesi kapıda ödeme, havale ile ödeme ve kredi kartı seçeneklerinden biri ile yapılabilir. Bu ödeme yöntemleri dışında yapılacak bir ödeme kabul edilmeyecektir.

8.2.  Kullanıcı,  onlinefirsatci.com’dan  sipariş verebilmek ve siparişini teslim alabilmek için gerekli tüm ücretleri ödemekle yükümlüdür.  onlinefirsatci.com’da yer alan tüm ürün fiyatlarına KDV dahildir. Kullanıcının sipariş verdiği ürün ve/veya ürünlerin teslimatı için gerekli tüm kargo masrafları Kullanıcıya aittir.

8.3.  Kredi kartı işlemlerinde bilgi nakli   onlinefirsatci.com tarafından SSL olarak güvenli bağlantı ile sağlanacaktır.

8.4.  Mücbir sebepler ve ürün iadesi haricinde   onlinefirsatci.com tarafından tahsil edilen ücretler Kullanıcıya geri ödenmez.

8.5.  Ödemelerin doğru ve eksiksiz olarak onlinefirsatci.com’a yapılmasına karşılık olarak Kullanıcıya üye kayıt formunda beyan ettiği bilgiler doğrultusunda bir fatura düzenlenir ve kayıtlı adresine ulaştırılır.

8.6.  Kapıda ödeme şeklinin seçildiği durumlar haricinde, Kullanıcı’nın kredi kartının veya banka hesabının provizyonu sonrasında ödemenin başarılı olması ile  onlinefirsatci.com’un siparişi teslim yükümlülüğü doğar.

MADDE 9- ÜRÜN TESLİMİ

9.1. Yurtiçinde ürün teslimatı, anlaşmalı kargo firmaları ile gerçekleştirilir ve kargo ücreti bütün ürünler için sipariş esnasında belirtildiği gibidir. Ambalajlama, hediye paketi gibi ek hizmetler için ek ücret talep edilebilir.

9.2. Kullanıcı tarafından siparişi verilen ürün ve/veya ürünler, 10 (on) gün içerisinde Kullanıcının verdiği adresteki kişi veya kuruluşa teslim edilir.

9.3. Kullanıcı tarafından siparişi verilen ürün ve/veya ürünlerin teslimatı, Kullanıcının belirlediği üçüncü bir kişiye yapılıyorsa, bu kişinin teslimatı kabul etmemesinden   onlinefirsatci.com sorumlu değildir.

9.4. Kullanıcı, ürün teslimatı sırasında geçerli bir kimlik belgesi göstermek, kimlik bilgilerinin kaydedilmesine izin vermek ve ilgili yerlere imza atmak zorundadır. Ürün teslimatının üçüncü kişilere yapılması durumunda da ürünü teslim alacak kişinin geçerli bir kimlik belgesi göstermesi, bu bilgilerin kaydedilmesine izin vermesi ve ilgili belgeleri imzalaması zorunludur. Bu yükümlülüklerin Kullanıcı veya Kullanıcı’nın belirlediği üçüncü kişi tarafından yerine getirilmemesi durumunda teslimat yapılmaz ve bu sebeple doğmuş ve doğacak olan tüm masraflar Kullanıcı tarafından karşılanır.

MADDE 10- ÜRÜN İADESİ

10.1. Ürün iadesi yalnızca ürünün kusurunun malzeme, üretim ve nakliye sırasında kargo firmasından kaynaklanması durumlarında yapılabilir. Üründe tespit edilen kusurun Kullanıcıdan kaynaklandığı durumlarda ürün iadesi yapılmaz.

10.2. Kullanıcı,  onlinefirsatci.com’dan sipariş verdiği ürün ve/veya ürünleri teslim aldığı aynı iş günü içerisinde iade hakkına sahiptir. Aksi halde Kullanıcı sipariş verdiği ürün ve/veya ürünleri iade edemez.

10.3. Kullanıcı, ürünü teslim aldığı anda kontrol etmek, vakit geçirmeden üründeki kusuru  onlinefirsatci.com’a bildirmek yükümlülüğü altındadır. Ambalajı açılmış, tahrip edilmiş ve kullanılmış ürünler iade edilemez.

İade ve Garanti

ÜRÜN İADESİ
Ürün iadesi yalnızca ürünün kusurunun malzeme, üretim ve nakliye sırasında kargo firmasından kaynaklanması durumlarında yapılabilir. Üründe tespit edilen kusurun Kullanıcıdan kaynaklandığı durumlarda ürün iadesi yapılmaz.
Kullanıcı, ürünü teslim aldığı anda kontrol etmek, vakit geçirmeden üründeki kusuru onlinefirsatci’ya bildirmek yükümlülüğü altındadır. Ambalajı açılmış, tahrip edilmiş ve kullanılmış ürünler iade edilemez.
Kullanıcı ürün ve/veya ürünleri kendisine teslim edildiği andaki hali ile geri vermekle yükümlüdür, aksi takdirde onlinefirsatci ürün iadesini kabul etmeyecektir.
Ürün iadesi halinde, iade edilen ürün ve/veya ürünlerin ücreti onlinefirsatci.com tarafından 10 (on) iş günü içerisinde Kullanıcı’ya iade edilecektir
Kullanıcı tarafından kusurlu olduğu iddia edilen ürünün incelenmek üzere onlinefirsatci’nin  merkezine ulaştırılması ve Kullanıcı’ya geri gönderilmesi için ödenecek kargo ücreti ve diğer masraflar, kusurun üretim kaynaklı olmaması durumunda Kullanıcı tarafından karşılanacaktır.
İadesi yapılacak ürünler, onlinefirsatci.com’un çalıştığı kargo şirketleri tarafından onlinefirsatci’ya ulaştırılmalıdır.
Kusurun Kullanıcı kaynaklı olmadığı durumlarda, onlinefirsatci.com  kısa sürede yeni ve sağlıklı bir teslimatın gerçekleşmesini sağlayacaktır.