Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.
 • 365 Gün ve Fırsat Ürünleri

  Güvenli Alışveriş - Üyeliksiz Alışveriş

 • 256 BİT K.Kartı Güvenliği

  K.Kartı Alışverişlerinizde Kargo Seçme İmkanı

 • Ücretsiz Ürünler ve

  Alışverişlerinize Bizden Hediyeler

 • 250 TL Üstü Ücretsiz Kargo

  PTT Kargo ile Gönderim

Alışveriş sepetiniz boş!

Duyurular

Hediye Ürün Kampanya Şartları   ·         Hediye ürün gönderilmesi belirtilen oranlarda alışveriş yapan  müşterimize gönderilecektir. ·         Tekrarlanan kayıtlara ( isim, soy isim, adres, telefon, mail aynı olası yada bir tanesinin aynı durumunda ) hediye ürün gönderilmeyecektir. ·         Hediye gönderilmesinde müşteri /alıcıdan teyit alınacaktır. ·..
Devamı
Beden Ölçüsü Nasıl Hesaplanır
Beden ölçülerinde  göğüs, bel ve basen ölçüleri yeterlidir. Ayrıntılı beden ölçüsü gerektiği durumlarda göğüs yüksekliği, basen, etek boyu, ön, arka beden uzunluğu omuz kol boyu ile bileklerden ölçü alınır. Üretilen ürünlerde standart beden 36, göğüs 86, bel 66, basen ise 92 cm olarak hesaplanır.  38 bedenler de  göğüs 90, bel  70, basen 96 cm. 40 beden ölçüleri göğüs  94, bel 74, basen 100 cm ‘dir. 42 beden ölçülerine sahip iseniz göğüs 98, bel 78, basen 104 cm dir.&..
Devamı
SSL Nedir?
SSL Nedir? - 07/12/2014
  SSL network üzerindeki bilgi transferi sırasında güvenlik ve gizliliğin sağlanması amacıyla Netscape tarafından geliştirilmiş bir güvenlik protokolüdür. SSL gönderilen bilginin kesinlikle ve sadece doğru adreste deşifre edilebilmesini sağlar. Bilgi gönderilmeden önce otomatik olarak şifrelenir ve sadece doğru alıcı tarafından deşifre edilebilir. Her iki tarafta da doğrulama yapılarak işlemin ve bilginin gizliliği ve bütünlüğü korunur. Veri akışında kullanılan şifreleme yönteminin gü..
Devamı