Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.
 • 365 Gün ve Fırsat Ürünleri

  Güvenli Alışveriş - Üyeliksiz Alışveriş

 • 256 BİT K.Kartı Güvenliği

  K.Kartı Alışverişlerinizde Kargo Seçme İmkanı

 • Ücretsiz Ürünler ve

  Alışverişlerinize Bizden Hediyeler

 • 250 TL Üstü Ücretsiz Kargo

  PTT Kargo ile Gönderim

Alışveriş sepetiniz boş!

Gizlilik İlkeleri

İşbu Gizlilik Sözleşmesi, üyelik ve ödeme esnasında Kullanıcı tarafından verilen bilgilerin kullanımı ve korunması ile ilgilidir. www.onlinefirsatci.com kullanarak işbu Gizlilik Sözleşmesi’nde yazılı olan tüm şartları kabul etmiş sayılmaktasınız.

 

Onlinefirsatci.com , müşterilerine en iyi şekilde hizmet sağlayabilmek için üyelik esnasında ve sonrasında sitenin kullanımıyla bazı kişisel ve mali bilgileri talep etmektedir. Bu bilgiler, onlinefirsatci.com tarafından tam bir gizlilik içerisinde saklanmakta olup işbu Gizlilik Sözleşmesi ve Kullanıcı Sözleşmesi’nde belirtilen kullanım amaçları dışında üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır. Müşteri bilgileri, resmi makamlarca usulüne uygun olarak talep edildiği takdirde yürürlükteki mevzuata göre onlinefirsatci.com’un bilgi verme yükümlülüğü olduğu durumlarda bu bilgiler resmi makamlarla paylaşılabilecektir.

 

Siparişinizin tedarik edilmesi ve size ulaştırılabilmesi için gerekli olan kişisel bilgilerin lojistik ve kargo firmalarına aktarılması haricinde onlinefirsatci.com  vermiş olduğunuz tüm kişisel ve mali bilgiler tam bir gizlilik içerisinde saklanmakta ve hiçbir ticari amaçla üçüncü kişiler ile paylaşılmamaktadır.

 

Onlinefirsatci.com ile paylaşmış olduğunuz bilgilere yalnız siz erişebilir ve bu bilgileri yalnız siz değiştirebilirsiniz  onlinefirsatci.com , size daha iyi hizmet sunabilmek, satın aldığınız ve/veya ilgilenebileceğiniz ürünler ve yeni kampanyalar ile ilgili bilgi verebilmek için kişisel bilgilerinizi saklamaktadır. Üyeliğiniz boyunca bu amaçlar doğrultusunda belirli sürelerde size e-posta gönderilecektir, ancak bu gibi bilgilerin size aktarılmasını istemiyorsanız elektronik posta gönderim listesinden çıkmayı talep edebilirsiniz.